за нас

Дознајте повеќе

Dongguan Huifeng Commercial Co., Ltd. е член на Здружението на индустријата за марки IMIA на Кина и САД, специјализирано за продажба на материјали за поштенски марки, опрема и прилагодени производи.Од своето основање во 1998 година, компанијата е посветена на промовирање на развојот на индустријата за поштенски марки и самото претпријатие, правејќи ги производите постојано иновирани и усовршени, и обезбедувајќи им на клиентите сеопфатни решенија од опрема, материјали до технологија на производство и постпродажба Сервис.

за

производ

 • Едноставна подлога за блиц мастило
 • Печат со блиц мастило
 • Печат со само-мастило
 • Печат на датум на Лизао

Зошто да не изберете нас

Дознајте повеќе

Вести

Дознајте повеќе

 • „Патувачка марка“ повторно популарна

  Дали некогаш сте патувале во нов град или земја и сте ги барале тие карактеристични печати за да ги ставите на вашиот пасош, дневник или разгледница како спомен и доказ за вашето патување?Ако е така, всушност сте се приклучиле на печатот за патување.Културата на марки за патување потекнува од Јапонија и има си...

 • Високо позиционираната традиционална индустрија за поштенски марки брзо се интегрира во ерата на Интернет +

  Попладнето на 30 јули 2016 година, беше организиран од страна на Асоцијацијата на индустријата за поштенски марки Гуангжу Јунајтед и коорганизирана од Xeqin Stationery Co., LTD., Shenzhen Baihe stamp Technology Co., LTD., Zhuoda stamp Equipment (Xiamen) Co., ООД, Тајван Фабрика за пишување Саншенг Ксинли ...

 • Објавени наградите за дизајн на марки од Јапонија за 2022 година!

  Оригинален национален дизајнер Лаогонг Индустриски дизајн 2022-10-27 23:08 објавен во Пекинг SHACHIHATA е натпревар за дизајн на производи за иновации за поштенски марки во Јапонија, „15-ти натпревар за дизајн на нов производ SHACHIHATA“, 15-ти јапонски натпревар за дизајн на поштенски марки со „こ こ ろ...